HISTÓRIA A SÚČASNOSŤ

V súčasnosti ponúkame naše služby pod obchodnou značkou Ing. Martin Matis – translating, pričom sme pokračovateľmi v tradícii spoločnosti A.B.I.E.S., pôvodne zameranej aj na prekladateľské a tlmočnícke služby. Spoločnosť A.B.I.E.S. bola založená už v roku 1996 pánom Jurajom Sebestyénom.

S KÝM SPOLUPRACUJEME?

V priebehu rokov firma spolupracovala so stovkami zákazníkov, štátnych a verejných inštitúcií, ako aj neziskových organizácií. Bohaté skúsenosti zamestnanci a obchodní partneri získali aj z prekladov a tlmočenia pre zahraničné inštitúcie a veľké nadnárodné spoločnosti. Svojich spolupracovníkov vyberáme veľmi starostlivo. Dbáme na to, aby boli schopní pracovať v náročných podmienkach a nestratiť pritom empatiu a porozumenie voči klientom i ku sebe navzájom.

Sme pokračovateľmi v tradícii prekladateľských a tlmočníckych služieb skupiny A.B.I.E.S.

NAŠE POSLANIE

Napomáhať bezproblémovej komunikácii a vytváraniu porozumenia medzi ľuďmi, firmami a inštitúciami na celom svete.

NAŠA VÍZIA

Chceme byť špičkovým a obľúbeným dodávateľom, ktorého oslovíte vždy, keď potrebujete kvalitné prekladateľské a tlmočnícke služby.

Martin Matis - ABIES

Martin Matis

Martin ako projektový manažér tlmočí a prekladá z/do anglického, francúzskeho a z nemeckého jazyka, pričom využíva skúsenosti a znalosti z jazykového vzdelania nadobudnutého na Slovensku a v rámci študijných a pracovných pobytov v zahraničí.

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. tel.: +421 948 885 558