Spoločnosť ABIES zameranú na prekladateľské a tlmočnícke služby sme založili už v roku 1996. V priebehu rokov sme spolupracovali so stovkami firiem, štátnych a verejných inštitúcií, ako aj neziskových organizácií. Bohaté skúsenosti sme získali aj z prekladov a tlmočenia pre zahraničné inštitúcie a veľké nadnárodné spoločnosti. Naším cieľom je prispievať k bezproblémovej komunikácii a tým aj medzinárodným obchodným a pracovným úspechom našich klientov. Aj preto svojich spolupracovníkov vyberáme veľmi starostlivo. Dbáme na to, aby boli schopní pracovať v náročných podmienkach a nestratiť pritom empatiu a porozumenia voči klientom i ku sebe navzájom.

Sme súčasťou skupiny A.B.I.E.S.

NAŠE POSLANIE

Napomáhať bezproblémovej komunikácii a vytváraniu porozumenia medzi ľuďmi, firmami a inštitúciami na celom svete.

NAŠA VÍZIA

Chceme byť špičkovým a obľúbeným dodávateľom, ktorého oslovíte vždy, keď potrebujete kvalitné prekladateľské a tlmočnícke služby. V priebehu 10 rokov sa tak chceme dostať na pozíciu 1. alebo 2. najobľúbenejšieho poskytovateľa prekladateľských a tlmočníckych služieb na Slovensku.

Juraj Sebestyen - ABIES

Mgr. Juraj Sebestyén

Juraj sa profesionálne venuje odbornému prekladu a tlmočeniu od roku 1995. V súčasnosti sa zameriava najmä na simultánne a konzekutívne tlmočenie angličtiny a nemčiny v kombinácii so slovenčinou a na riadenie spoločnosti A.B.I.E.S. s.r.o.

Tel.: 02 / 20 60 26 42, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viera Lelkesova - ABIES

Mgr. Viera Lelkesová

Vo firme A.B.I.E.S. s.r.o. sa zaoberá prekladom a tlmočením z/do anglického a maďarského jazyka a projektovým manažmentom. Venuje sa aj prekladom z čínskeho jazyka.

Tel.: 02 / 20 60 26 40, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Martin Matis - ABIES

Martin Matis

Martin ako projektový manažér spoločnosti A.B.I.E.S. s.r.o. tlmočí a prekladá z/do anglického, francúzskeho a z nemeckého jazyka, pričom využíva skúsenosti nadobudnuté z pobytov v zahraničí.

Tel.: 02 / 20 60 26 42, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.